3076850
3076850 3076850
  • 02-12-2018
  • Business
contestada

what are some ideas for a magazine ads?

Respuesta :

rboyce3 rboyce3
  • 02-12-2018

Something trendy and put a sample or a cupon everyone loves that tbh
Answer Link

Otras preguntas

please help. The figure below is a triangle with three unknown angles.
Tony sells biscuits at school for R15 per packet. He rents a small store at school for R200 per week and buys biscuits in bulk at a cost of R5 per packet. • He
Jeremiah is working on a model bridge. He needs to create triangular components, and he plans to use toothpicks. He finds three toothpicks of lengths 4 in, 5 in
Yearly expensive at a State University of increased from 14,000 to 18,500 in the last four years has been the average annual growth rate and expenses. If this g
What are 5 facts about landfill pollution?
What is the 6x The function f is defined by f(x) value of f(x) when x = 3 ?
A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
Where did most of the chemical elements that make up our bodies come from? a. vanished star b. The big bang c. other planets d. The sun
The following sample space could represent which repeated experiment? S: {HH, HT, TH, TT} Flipping a fair coin once Flipping a fair coin twice Spinning a s
Which two potential lending sources would be the BEST place for you to get a loan? Using trusted sources on the web, select two potential lending sources you th