jada5719
jada5719 jada5719
  • 04-02-2019
  • Mathematics
contestada

Peaches cost $4.29 per pound. Find the cost of two and a quarter pounds of peaches.

Respuesta :

meredith48034
meredith48034 meredith48034
  • 04-02-2019
the cost of 2.25 lb of peaches is $9.65
Answer Link

Otras preguntas

Are there any side effects of insulin injection in a long way?.
What is the difference between an isle and an aisle?.
Historically, why has the United States restricted trade to Cuba?
ANSWER QUICKLY PLEASE
Defective PPE must be cleaned and reused inspected and repaired given to your supervisor discarded and replaced
What is the difference between letters & characters?.
Which country is home to a major lake that is half fresh water and half salt water?.
What do you think about people who dislike others who are different from them Story- flowers for algernon
select the equation that represents the relationship
274% as a decimal and fraction?​