bebexoxo12 bebexoxo12
  • 03-06-2020
  • Mathematics
contestada

Please answer correctly !!!! Will mark BRAINLIEST !!!!!!!

Please answer correctly Will mark BRAINLIEST class=

Respuesta :

behshtashakari33
behshtashakari33 behshtashakari33
  • 03-06-2020

Answer:

I thing it will be A

Answer Link

Otras preguntas

Two marathon runners leave the starting gate, one at 16 mph and the other at 12 mph. If they maintain the pace, how long will it take for them to be 1/3 of a mi
A customer left $25 for a meal that cost $20.66. Determine the tip percent.
If a/b = 5 what is the value of each expression? 2a/3b
Find the slope using the slope formula: (−5,9) (−3,−1)
In the right triangle ΔABC with m∠C = 90°, m∠A = 75°, and AB= 12 cm. Find the area of ΔABC. Please help!!!
A kayak is originally priced at $329.95. It is now 33% off. What is the price of the kayak now? Your answer 2 points
A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?
What are four benefits of giving one leader total control?
You have a 400ml beaker with 100ml of water you add 2 sugar cubes to the water the concentration of the solution (in sugar cubes/ unit volume of water is
Need help as soon as possible before the test tomorrow.