katierobledo66 katierobledo66
  • 01-12-2020
  • Chemistry
contestada

idk helpppppppppppppp

idk helpppppppppppppp class=

Respuesta :

sqizunx
sqizunx sqizunx
  • 01-12-2020

Maybe Sugar I did that question before I think.

Answer Link
rnayeli756 rnayeli756
  • 01-12-2020

Answer: D

Explanation:

D is the correct answer since all of the others are basically food, depending on who eats them. Just read the little description before you try to answer the question so you won’t get confused next time.

Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me pleasee
find the range of the function f (x) = 2x + 5 for the domain 2,5,7
what is the utility of tissues in multi cellular organisms
I need help plss ( math ) SOMEONE ASAP
I need help with this please if anyone know I will appreciate it
Michelle and her brother are planning a holiday. They decide to invite three friends to join them. The plane tickets cost 105$ each way, and bus tickets cost 12
Lucas found some old things in the attic. Say to whom they belong by rewriting the phrases. Use the correct possessive adjective for each. unas novelas de Ricar
Wyatt is making a salad using tomatoes, cucumbers, and carrots. This table gives the cost, per kilogram, of each ingredient, and the amount, in kilograms, that
1. Make a list of festivals that you celebrate. Then, share your list with your friends.​
How many lines are symmetry