perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

What is attributed with pulling nations like the US, Japan and Germany out of the Great Depression? 1. war production 2. a command economy 3. welfare programs
2(x+11) = -26 show all work pls
Which expression is equivalent to (26 • 22)^2? 2^16 2 ^24 4^16 4^64
Science Malleability is a physical property. TrueFalse ​
What are the variables?
write the past form of these irregular verbs a. get ​
All of the 802. 11 standards for wireless networking support which type of communication path sharing technology?.
What x 9 = 3? 3 Divided by 9 = what
write an article for publication in your school magazine discussing at least two problems in your school ?​
how do you graph 3x= -135