vqbberger
vqbberger vqbberger
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Does anybody know the answer $2.70 for 15 ounces

Respuesta :

seatonjacob4444 seatonjacob4444
  • 01-03-2021

Answer:

0.18 for a ounce. If this is what you mean.

Step-by-step explanation:2.70/15

Answer Link

Otras preguntas

Which describes the combined variation in the formula h=2a/b? h varies jointly with 2 and A and inversely with b. h varies directly with A and inversely with
The roof word of action
The variance analysis cycle ______. Multiple choice question. begins with the preparation of the budget includes the investigation of all variances begins with
00:23:04 Hide Product A sells 2.5 times more than Product B. Product B sells 60% less than Product C. Product C sold 25,000 units this month. How many units of
Ap biology evolution why do some organisms evolve away organs
According to Daniel Boone, what has Kentucky changed as a result of white settlements? It has become more dignified and natural. It has become more settled and
Find the surface area of the prism. Write your answer as a decimal.
You mix 3/5 quart of blue paint for every 1/3 quart of red paint to make 5 3/5 quarts of purple paint. How much blue and red paint do you use? Pls answer!!!!
Which number is a common multiple of 3 and 4? A) 8 B) 14 C) 32 D) 48
What country-owned France's land when the states ratified the Constitution?