kaur1simran15 kaur1simran15
  • 02-03-2021
  • Biology
contestada

How many sheep were required to create Dolly?

Respuesta :

billybob2667
billybob2667 billybob2667
  • 02-03-2021

Answer:

6

Explanation:

Answer Link
kylialuques2
kylialuques2 kylialuques2
  • 02-03-2021

Answer:

The answer is 6 lambs

Explanation:

That's what I got at least

Answer Link

Otras preguntas

If costs $3. 45 to buy 3/ 4 lb of chopped walnuts. How much would it cost to purchase 7. 5 lbs of walnuts?.
The __________ is the right way to fix belief, since it alone provides a rule for correctly using it. Group of answer choices
Andre and Lin are 12 miles apart on a path when they start moving towards each other. Andre runs at a constant speed of 5 miles per hour, and Lin walks at a con
the time has come to let go of harry potter summary
Convert the following measurements 1. 32 inches =_______ centimetres 2.402 000 millimeters =_______meters 3. 2.85 meters =______centimetres 4.2 kilometers=_____
Read the sentence. California is sunny. I decided to move there. Which answer choice best uses a transition to connect the ideas in these sentences? Because Cal
A package of 24 rolls of toilet paper costs $18. What is the unit rate cost for per each roll?
Which two numbers below have the least common multiple of 48? A. 4 and 16 B. 8 and 12 C. 8 and 24 D. 3 and 16
HELP im a lil slow just a lil bit.... :)
How many moles are in 9.12 x 1023 molecules of sugar?