Seudónimo Seudónimo
  • 02-03-2017
  • Mathematics
contestada

Again answer as many as you can

Again answer as many as you can class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-03-2017
For #3, it's 5.4 because you divide the total amount of money made by the amount of money earned per hour. 

49.95/9.25=5.4 hours
Answer Link
jules922
jules922 jules922
  • 02-03-2017
The rhombus question, I'm pretty sure, is 7.2
Answer Link

Otras preguntas

People do not experience age-related vision changes until the sixties.a.Falseb.True
round off 5642 to the nearest 10​
\large{\dfrac{2}{7} \div 6 =}
A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
Balance the following reaction under acidic conditions. Cr2O7 2- + Mo → CrO2 - + MoO+
A triangle has angles 28 degrees, A, C. The exterior angle to the angle with a measure of 28 degrees is D, the exterior angle to angle A is B, the exterior angl
What is the largest lake in New Zealand? Is it on the North or South Island? A) Lake Taupo, North Island B) Lake Tekapo, South Island C) Lake Wakatipu, South Is
Determine the area of the composite figure to the nearest whole number. o 139 in² • 414 in² 10 in. 10 in. • 179 in² • 100 in²
how do you calculate the excessive or limitations of an element during a chemical reaction ​
Leia uses the method of completing the square to transform the quadratic equation x 2 − 6 x + 1 = 0 into an equivalent equation of the form ( x − 3 ) 2 =