haydooley
haydooley haydooley
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Four pounds of apples cost $1.56. What is the unit cost?

Respuesta :

Becca7828
Becca7828 Becca7828
  • 02-11-2017
The answer is $6.24 Hope this helps :)

Answer Link

Otras preguntas

christopher Columbus "discovered" the new world. How did his "discovery." lead to the death and destruction of native americans and many independent nations Ho
What is 247,009 rounded to the nearest thousand place
5n+9=2n solve equation
what does empire mean
All the knowledge and values shared by a society are a part of its _____.
948÷ 10 to the 3rd power
why do other people in most countries use the metric system
What is 6476 divided by 12
12 posters for 36 student;21 poster for 63 students
connecting the past to the present helps you to know how people have ?